מרכזי הקניות והבילוי של חיפה

מבנה המלון מבחוץ
מרכזי הקניות והבילוי של חיפה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חיפה היא עיר תוססת ומלאת אטרקציות. תמצאו כאן מרכזי קניות שיקיים ואופנתיים מחד ושוק פשפשים עם אווירה מדליקה מאידך. הנה רשימה חלקית של הקניונים ומרכזי הקניות והבילוי בחיפה: גרנד קניון, קאסטרא, קניון עזריאלי חיפה, סיטי סנטר, מרכז חורב.

בנוסף, בשכונות הדר (השכונה של מלון סאטורי) וגם בעיר התחתית ובמרכז הכרמל תמצאו חנויות רבות לאורך הרחובות. מרכז הכרמל מביא מבחר של חנויות מעצבים יוקרתיות ושיק שמאפיין את אזור הכרמל הידוע, ובעיר התחתית והדר – תמצאו הכול מהכול והרבה אווירה טובה. גם שוק הפשפשים בעיר התחתית מציע אווירה מיוחדת וחיפאית.

בנוסף, ישנם בתי קולנוע רבים הפזורים ברחבי העיר חיפה – מתיאטרון סינמטק עם סרטי איכות מובחרים, דרך בתי קולנוע "רגילים" וטובים ועד לבתי קולנוע VIP או לכאלה של תלת ממד המערבים את כל החושים.  ואם אתם חובבי הצגות, הרי שתיאטרון חיפה הוא אחד מהתיאטראות החשובים והמובילים בישראל.

נסיעה ברכבת התחתית של חיפה… וברכבל…
בכל הארץ כבר שנים מדברים על רכבת תחתית. ומנסים ועובדים על זה, ומפסיקים ואז שוב מתחילים. אבל, בשקט בשקט הרכבת התחתית של חיפה כבר קיימת ועובדת 60 שנה! אמנם לא מדובר ברכבת ארוכה, אלא במספר קרונות ואמנם מדובר בקו אחד ולו שש תחנות, אבל אם בא לכם לטעום טעם של אירופה או אמריקה לכמה דקות – כנסו לרכבת התחתי, או בשמה החיפאי הידוע: הכרמלית; והגיעו במספר דקות ממלון סאטורי שבשכונת הדר ועד למרכז הכרמל.

נסיעה נוספת מומלצת בחיפה היא ברכבל המקסים והשקוף, שייקח אתכם כל הדרך משכונת בת גלים שעל הים ועד לראש הכרמל ויוריד אתכם חזרה; ובדרך תוכלו להינות מהנוף הפלאי של הר הכרמל ושל העיר חיפה, השזורה בים הכחול והנמל הוותיק והפעיל ביותר במדינה.

דילוג לתוכן